24 Temmuz 2011 Pazar

EVLİLİK YILDÖNÜMÜ KURABİYELERİHer zaman demişimdir blog tutmak ayrıcalıktır diye biz bloglarımızda iyi kötü herşeyimizi paylaşırız.Sevgili Ülkü'de Gülinciğimle paylaşmış evlilik yıldönümü olduğunu neler yapabilirim derken Gülin beni önermiş Sevgili Ülkü'ye.İki arkadaşımda blog sahibi.Gülin'i zaten takip ediyordum.Ülküylede yeni tanışmış oldum.

Sevgili Ülkü beni aradığında zaten modelleri belirlemişti.Bana sadece uygulamak kaldı:)
Bu iki modelde Sevgili Ülkü ve eşine benden hediye oldu.Yeni kalıplarımla yaptığım ilk çalışmalar...
Sevgili Ülkü ve eşine ömür boyu mutluluklar diliyorum tabiki tatlı Buseyle birlikte.Birbirinize kenetlenen elleriniz hiç ayrılmasın hep mutlu olun...
Gülinciğimede çok teşekkür ediyorum.Arkadaşımın blogu için buraya bakabilirsiniz.Hayat'ın melodisini bir kezde Gülinden dinleyin derim:)
Ve son olarak Sevgili Ülkü'nün eşine yazdığı yazı için bloguna uğrayın derim.Duygulanmak serbest:))

6 yorum:

 1. ama harika olmuş bunlar..ellerine sağlık yeşimcim..umarım sevgili ülkünün eşide mutlu olmuştur,ilginç bir alternatif arıyordu seni önerdim,iyiki önermişim..senide,ülküyüde tanımaktan ötürü çok mutluyum..sevgiler..

  YanıtlaSil
 2. öncelikle bende mutluluktar diliyorum :)
  kurabisler ise pek tatli olmuslar, ellerine emegine saglik..sicacik sevgiler

  YanıtlaSil
 3. Gülin çok teşekkür ederim canım.Modeli Ülkü Hanım belirledi.Aslında eşe özel olsa çok daha güzel şeyler çıkardı ortaya ama misafirlerine dağıtıcağı için bu modelleri seçti.Bende her ikinizi tanımaktan çok çok mutluyum.
  Sevgilerimle...

  YanıtlaSil
 4. Hasret,teşekkür ederim canım.Sendende böyle güzellikler bekliyorum aslında Almanyada bişeyler yapıcaktınız hani?

  YanıtlaSil
 5. Ay ay ne güzeller di mi usta ellerden çıkınca böyle oluyor :)) ne güzel dilekler çok teşekkür ederim :) bende sizleri tanıdığım için çok mutlu oldum :)

  YanıtlaSil
 6. Ülkü,beğendiğine sevindim canım.afiyet şeker olsun...

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...