5 Şubat 2012 Pazar

DİŞ HEKİMİME TEŞEKKÜR KURABİYELERİM8 yorum:

 1. YEŞİMCİĞİM Ne güzel korkunu yenmişsin canım birde ben yensem.En son diş doktoruna gittimde kendimi sedyede bulmuştum düşün artık kendimden geçmiş bir vaziyette doktor ben bu kızın dişini falan yapamam falan dediklerini hatırlıyorum...Nasıl bir korkudur bilmem.En son geçenlerde dişim apse oldu ve yanağım davur gibi olduğunda bilene eşim zorla götürdü doktora gösterdik antipiyotikle apse gitti çekilecek dedi ve o zaman dişimim apsesi geçti diye gene gitmedim.Bakalım dayanabildiğim yere kadar dayanıyorum sonumun daha kötü olacağını da biliyorum ama işte korku yapacak birşey yok...Benim karşımada senin dişçiler gibi birileri çıksın diye dua edeceğim sanırsam.Bu arada bloguna yazı yazmanı özlüyoruz bizde Mergül..

  YanıtlaSil
 2. Mergül sende mi:)))İstanbul'a gel canım dişçi bize yakın::)Yalnız ceydayı götür dişçiye ben Belinay'ı yanımda götürdüm sürekli alışsın diye maşallah korkucağa hiç benzemiyor.Bende özlüyorum canım yazmayı ya orası bambaşka:)fırsat buldukça yazmaya çalışıcağım yine...

  YanıtlaSil
 3. Zirikonyum dişi sizde duymuştum araştırıyorum bende ama kafam karıştı biraz.Siz memnunmusunuz?
  AYSEL GÜNDOĞAN

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. pek bilinmiyor bende ilk defa duymuştum çokta araştırmadım açıkçası birazda doktorumuza güvenmek gerekir diye düşünüyorum.Ben öyle yaptım açıkçası.Ben daha memnun olup olmadığımı söyleyemem estetik olarak doğal göründüğü kesin ama kullanışını biraz kullandıktan sonra yazarım:)

   Sil
 4. Özledik yazılarını ve tariflerini:)güle güle kullan Yeşimcim bir resmini koysanda görsek:)
  AYLİN

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. bende sizin o güzel yorumlarınızı özledim Aylinciğim :)Resmim msn de var :)))gelip canlısını görsen daha güzel olur dimi:)

   Sil
 5. Ceydanın arkadan iki tane dişi çürüdü doktora gitmemiz şart ağrıları oluyor arada.Anne korkuyor dişçiden çocuk ne yapsın...Ama haftaya mecbur götürcem diş ağrısı çocuk için çok riskli çünkü..Ama Ceyda ağzını açar mı bilmiyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. hatırladığım kadarıyla ceydada benim gibi çikolataya düşkün dimi:(Mergülcüğüm erteleme sakın...ama onu oyunla felan kandırabilecek bir dr bulman şart gerçekten çocukluğumda gittiğim dişçidir benim bu kadar korkmamda ki sebep :(
   Belinayda maşallah hiç çürük yok şimdilik...

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...